Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 664 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Arriana
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 60x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
z kodem
328,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Jute Rope
Z juty, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Capella Medium
Wypełniona pierzem, całoroczna, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Rupia
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø55x26 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265,15 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Guinea Beige
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, z bio bawełny, niebieski/brązowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Vafle
3 szt., bawełniane, białe/brązowe, 45x70 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka Tower
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Wenko
Końcówki do szczotki WC zestaw Ø8cm
Zapasowe, plastikowe, czarne, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
9,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Puf Mochi
Beżowy, ø 50 cm, wysokość 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Colinda
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara/brązowa, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Olivia
Z bawełny renforcé, szary, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sanga
9 szt., szklane
(3)
W magazynie
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Decore
Dywan odpowiedni na zewnątrz Bella
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, bez włosia, pomarańczowy/beżowy, 120x180 cm
(3)
W magazynie
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ladelle
Misa Lorson
Kamionkowa, jasnoszara, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
310,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Topper Medium
90x200 cm, twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, grubość 7 cm, nośność 120 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 30x46 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Urla
Odpowiedni do prania, szary, 60x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Tablica A-bulletin
Magnetyczna, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
410 zł
z kodem
481,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka Confort
Dekoracyjnej, 90x25 cm
(3)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-15% z kodem
Light & Living
Stolik Lienz
Metalowy, w kolorze brązu, 30x53 cm, wysokość 48 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Baby Butterfly
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, jasnoróżowy/beżowy, 90x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 18x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
245,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stołek Pelican
Sztaplowany, metalowy, ciemnoszary, wysokość 48 cm, nośność 110 kg
(3)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Sausage Dog
Podróżna, ze stali nierdzewnej/metalowa, jasnoniebieska/brązowa, 425 ml
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Hanoi
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 6x8 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Bubble
Z mikropluszu, w kolorze ochry, 130x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
321,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Forma
Z mieszanki bawełny, 130x155 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bluey
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Żarówka
Z gwintem E14, 3000 K, 7,5 W, ø 4,5 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Zawiasy do drzwi Dog
4 szt., metalowe, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Irpinia
Wiszący, stalowy, w matowym białym kolorze, 54,5x21,5 cm, wysokość 77,5 cm
(3)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca Long
17x38,5 cm, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Sara
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x200 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Timone
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x57 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka nocna
W naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 59 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kirpi
W kolorze złota, metalowy, 23x33x16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 3 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Świeca Grand Cru Cottage 2025
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
150
151
152
...
425
Załaduj więcej