Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 675 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Love Story
Legowisko Cosy
Dla psów, żółte, 80x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Morella
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Nóż Ace
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 2,5 l, 24x18x8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Ręczny malakser 5 Sec Chopper K1320404
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Rooster
Tekstylna
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa Hydro
W kolorze srebra, ø 8,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Młynek do kawy GrandChef
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Poppies
Kwiecista, biała, 155x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Wieniec Jingles
Bożonarodzeniowy, ø 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 25 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Mixer 3
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(4)
W magazynie
223,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Tor dla dzieci
Drewniany, rekomendowany wiek 2+ lat, 9x23 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 90x190 cm
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Gutte
Czarny/beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Wood Hideaway
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Myjki zestaw
2 szt., niebieskie, bawełniane, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
4 szt., 8,5 cm
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit G
40 szt., z taśmą, 30 l
(4)
W magazynie
56,99 zł
1,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Edora
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/kremowy, szerokość 53 cm, wysokość 180 cm, głębokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Bohemian Rainbow
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Eshe
Biała/w naturalnym kolorze, ceramiczna, ø17x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obieraczka President
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Household Pleasure
Regał na buty Malabo
Czarny/w kolorze srebra, liczba par butów 18 , szerokość 61,5 cm, wysokość 94,5 cm, głębokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Biały, porcelanowy
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lustro Mood
Ścienne, z bambusową ramą, ø 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Czarny, szklany, LED, przenośny, solarny, sterowany pilotem, IP44, ø14x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, szarozielony, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 11,5 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Kamionkowy/porcelanowy, ze świątecznym motywem
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, ø 160 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ENDERS
Ogrzewacz ogrodowy Elegance
Gazowy, wysokość 218 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na pranie
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 60 l
(4)
Dostawa od 16.10.2026
569 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Talin
Metalowa, szara, nośność 160 kg, szerokość 111 cm, głębokość 52 cm, wysokość 84 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
675 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, miętowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka Youlika
Na meble, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
146
147
148
...
425
Załaduj więcej