Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 552 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Dywan dziecięcy Night Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149,99 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Printworks
Kredki zestaw Skin tone
(2)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Premium
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Dywanik łazienkowy Inu
Odpowiedni do prania, brązowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 90x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarozielone, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Konsola Tower
W dekorze jesionu, czarna/ciemnobrązowa, 20,5x126 cm, wysokość 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
929 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, bordowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146,99 zł
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, antracytowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
Ted Baker
Dywan Hackney Clarissa
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premier Housewares
Hoker Chester
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
344 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 50 cm, wysokość 50 cm, głębokość 58 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
944 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Dywan Reid
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki włókien z recyklingu, bez włosia, niebieski/fioletowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, kremowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Flair Rugs
Dywan
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, szary, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, zielona, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw prześcieradła i poszewki na poduszkę
Z gumką, dwuosobowy, z bawełny renforcé, szary, 180x200 cm
(2)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotacyjny, z wiadrem
(2)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 5 szt., turkusowy, 250x45 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ayyildiz Carpets
Chodnik Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy, 80x250 cm
(2)
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (8)
Premium
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Singles
Plastikowy/silikonowy, jasnoszary, 6x19 cm, wysokość 20,5 cm
(2)
W magazynie
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Elijah
2 szt., z żywicy polimerowej, 12 cm
(2)
W magazynie
115 zł
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Podkładka do przewijania Strenenzauber
Biała, 75x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rowico
Stół Tyler
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1301
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Floriane Garden
Zestaw mebli ogrodowych Beech
Dla 2 osób, z litego drewna bukowego, kremowy/w naturalnym kolorze, 3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zapasowy pokrowiec na poduszkę na deskę sedesową Soft
Tekstylny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Miuform
Narożnik Lofty Lilly
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, żółty, powyżej 4 osób, szerokość 303 cm, głębokość 197 cm, głębokość siedziska 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 279 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
Germania
Szafka łazienkowa Salinas
Wysoka/wąska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 34 cm, wysokość 190 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 579 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Santana
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Kinkiet Metro
Biały, metalowy, 15,5x16x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Menin
Wolnoopadająca, 38 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
409
410
411
...
637
Załaduj więcej