Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 618 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 19x19 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tomasucci
Krzesło biurowe Dony
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, szare, nośność 80 kg, wysokość siedziska 46-54 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stół Montreux
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze orzecha, ø 115 cm, długość po rozłożeniu 154 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 014 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Beautaline
Zielony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Lil Planet
Różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Helix 2203
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box
Z pokrywką, plastikowy, morski, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Yellowstone
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Ecologik
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Pangli Green
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Stafford
Biała/w naturalnym kolorze, bambusowa, LED, ø13,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
1,9 l, na żywność, plastikowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kosz na pranie Yessira
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw garnków Compact
6 szt., ze stali nierdzewnej, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Square
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Serafine
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
8,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit C
40 szt., z taśmą, 12 l
(1)
W magazynie
37,99 zł
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Kulig
Widelczyki deserowe zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Spodek Retro
Porcelanowy, biały/niebieski, ø 16,5 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Materac Dog Fantasy Stripe
Dla psów, musztardowy, 100x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa stołowa Salihini
Czarna, tekstylna, z elastyczną konstrukcją, 16x28x67 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 16x16 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Ramka Prisma
10x15 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do miotełki do kurzu Superduster Floor
Biała
(1)
W magazynie
61,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Veya
Beżowa, tekstylna, ø15x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Consenza
Szara, metalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem/z czujnikiem ruchu, ø12x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Safie
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Wooly
Z materiału bouclé, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Stolik Cuerda Doble
Metalowy, niebieski, ø 30 cm, wysokość 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Stolik Cuerda Tambor
Metalowy, czerwony, ø 30,5 cm, wysokość 46,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Mermaid
Z gumką, jednoosobowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ręcznie wykonany, ceramiczny, biały, ø 11 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
373
374
375
...
659
Załaduj więcej