Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 889 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Remi
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stolik Oru
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 50 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Szczotka do WC Touch
Plastikowa, niebieska, ø 9 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Lynx
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, zielony, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Bizzotto
Stoliki ogrodowe zestaw Yvonne
2 szt., stalowe, 73,5x77,5 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stolik Arlon
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 291 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Clouds
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, kremowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
969 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady Duo
Plastikowy, szary, 11 x 39,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stolik barowy Barlow
W dekorze dębu, 60x120 cm, wysokość 105 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
917 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, niebieskie, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Erna
Biały/w naturalnym kolorze, tekstylny, ø60x39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Stolik Straight
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 35x35 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Souri
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Cassandra
Dżersejowy, biały/beżowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Bashir
Kamionkowy, ciemnoniebieski/kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kosze na pranie zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Majoli
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, kremowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Abstract Swirl
Wełniany, bez włosia, brązowy/kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Retro
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, jasnożółty/fioletowy, 70x133 cm
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Nature
Szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Mirtha
Syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, beżowy, 154x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bitz
Taca Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Kos
Biała/w kolorze srebra, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Edge
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, musztardowa, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Markslöjd
Lampion LED Pure
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny/na USB, IP44, 18x18x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Elati
Beżowa, tekstylna, ø39x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 150x200 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Play
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
150x80 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (12)
-15% z kodem
Actona
Stolik Strington
Z blatem w dekorze dębu, w kolorze matowej czerni, 40x40 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Milly
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowa, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, plastikowy, jasnoszary, 4 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Squid Lighting
Kinkiet Oslo
Czarno-biały, z opalowego szkła, IP40, 15x30x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
355
356
357
...
665
Załaduj więcej