Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 678 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Meet Me At Jaurés – Sofia Lind
50x50 cm
(1)
W magazynie
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Frills
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ESTE
Dywan Serenity
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Wenko
Deska do prasowania Leona
Stołowa, beżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, metalowy, czarny, 50,5x19 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
500 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
240 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Watford
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, brązowa, szerokość 95 cm, głębokość 37 cm, wysokość 43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x250 cm
(1)
W magazynie
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, morski, wysokość siedziska 67,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, zielone, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Xanadu Peacock
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, z motywem zwierzęcym, zielononiebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Konsola Nola
W naturalnym kolorze, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podnóżek Belina
Brązowy, szerokość 58 cm, głębokość 41 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Stolik Qiano
Z litego drewna akacjowego, brązowy, ø 49 cm, wysokość 49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
824 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Z imitacji skóry, brązowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 767 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stół Serra
W dekorze jesionu, 110x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 773 zł
z kodem
4 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meise Möbel
Łóżko jednoosobowe Joker
120x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Blue
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
383 zł
z kodem
450 zł bez kodu
225 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Bosaro
Ścienne, 54x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Tacka na grilla Luca
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 580 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
318 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Salt&Pepper
Serwis do herbaty Artisan
Kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, czarny, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
W magazynie
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(1)
W magazynie
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Fotel Debra
Z plecionką, sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 42 cm
(1)
W magazynie
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ESTE
Dywan Grida
Syntetyczny, shaggy, zielony/kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Biurko Pensacola
Z otworem na kable, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stolik Mannelli
Z litego drewna jodłowego, niebieski/w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Beruti
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/beżowy, 200x290 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Rocco Taupe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
892 zł
z kodem
1 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Chicago
W kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 40x56x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 200x290 cm
(1)
W magazynie
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Harry
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
393 zł
z kodem
461,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, beżowe
(1)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
60,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Light & Living
Stół Leyda
Z blatem w dekorze marmuru, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 688 zł
z kodem
4 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżko jednoosobowe Forrest
90x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna bukowego, powłoka: barwienie, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 104 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Windsor
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki włókien z recyklingu, bez włosia, bordowy, 60x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Witryna Hazelton
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 203 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 961 zł
z kodem
8 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Tower
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(1)
W magazynie
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dwuosobowe Olive Rotan
160x200 cm, bez stelaża, z płyty MDF, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 467 zł
z kodem
4 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
1
...
341
342
343
...
660
Załaduj więcej