Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 624 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Balvi
Budzik Digital
Cyfrowy, 3,5x21 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 159 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 617 zł
z kodem
3 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 82 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, koniakowy/kremowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Vipack
Komoda dziecięca KIDDY
Z przewijakiem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 106 cm, głębokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Bing
Plastikowa, LED, na baterie, 24x15x32 cm
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Lucid
W kolorze złota, metalowa, ø30x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Sienna
Czarna, ceramiczna, 23x23x46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Rena
140x190 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Kruva
Czarna, z opalowego szkła, IP40, 15x92x57 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Hamak Tripoli
Długość 320 cm, szerokość 120 cm, nośność 140 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Magnetics
Czarna, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 8x8x4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Keter
Szafa na narzędzia Detroit
Plastikowa, 45x65 cm, wysokość 97 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
441,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Keter
Podwyższona grządka Maple
Plastikowa, 106x50 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Roba
Kokon dla niemowląt Roba style
Różowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED M-Twinkle
Na baterie, szara, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Cube
Aksamitny, prawostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, kremowy, trzyosobowy, szerokość 256 cm, głębokość 158 cm, głębokość siedziska 62 cm
(1)
W magazynie
6 553 zł
z kodem
7 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
WOOOD
Puf Islen
Z materiału bouclé, beżowy, ø 39 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
214,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Haczyki zestaw Ponto
4 szt., ścienne, czarne
(1)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Fablo
Z pedałem, plastikowy, czarny, 5 l
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin Round XL
Tekstylny, kremowy, ø 40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, zielone
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Fablo
Plastikowy, zielony, 400 ml, ø 9,5 cm, wysokość 17,5 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Hanse Home
Mata antypoślizgowa pod dywan Base Grip
160x225 cm
(1)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Tramino
W kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 27x29x20 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, zielona
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Balvi
Tablica Noir
Magnetyczna, 30x42 cm
(1)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafa Organize
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: szczotkowanie, jasnoszara, szerokość 110 cm, wysokość 215 cm, głębokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 547 zł
z kodem
5 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Mata antypoślizgowa pod dywan Base Grip
70x240 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, ø 6,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Stolik ogrodowy Stay
Aluminiowy, jasnoszary, ø 40 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Ociekacz Extend Steel Plus
Regulowany, plastikowy, w kolorze srebra, 35,5x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
300x115 cm, wysokość 90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (12)
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan Notting Hill Portobello
Tkany ręcznie, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze kości słoniowej, 200x290 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
1
...
337
338
339
...
659
Załaduj więcej