Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 618 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Serro
Bambusowy, brązowy, 7,5x7,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Miuform
Sofa Charming Charlie
Rozkładana/ze schowkiem, antracytowa, trzyosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 57 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 547 zł
z kodem
5 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wysokość nóg (8)
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 69x52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Kuza
Syntetyczny, z średnim włosiem, musztardowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Menin
Wolnoopadająca, 38 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Sprint
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, ciemnoszara, szerokość 147 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Madre Selva
Poduszka do siedzenia Flores Salvajes
Ze zdejmowanym pokrowcem, szerokość 75 cm, waga 2 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 40x2x12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Up & Down
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, biały, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała/szara, z litego drewna, LED, na baterie, 28x6x44 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta dziecięca Quilt
Bawełniana, biała/różowa, 150x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Kyoto Yume
O zapachu wanilii/o zapachu kwiatów, czas pachnięcia 4 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Biała, papierowa, LED, na baterie, 20x4x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bébé Douceur
Prześcieradło dziecięce Gauge
Z gumką, do łóżeczka, muślinowe, białe, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Sitko barmańskie
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hanah Home
Fotel Lola Brejer
Typu uszak, niebieski, wysokość oparcia 98 cm, wysokość siedziska 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 079 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 80x200 cm
(6)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Collungo
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5 l
(6)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
202 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 116 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Ruth
Czarna, plastikowa, IP40, ø30x62 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczna gałązka Mistletoe
Wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Kółka do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, w kolorze matowego srebra
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
4,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 25x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Damask
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, w orientalny wzór, czarna, 200x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/beżowy, 80x120 cm
(5)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Roxy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/w kolorze terakoty, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Floral
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, ciepła, bawełniana, kwiecista, czarna/różowa, 140x200 cm
(5)
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, szara, 50x70 cm
(5)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 154 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Sandstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoniebieski/jasnobrązowy, 160x230 cm
(11)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Jupiter
Termiczna, kremowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Line
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 121 cm, wysokość 200 cm, głębokość 60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 385 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, brązowy, 14x14 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Kai Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, niebieski, 160x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
943 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/beżowy, 80x200 cm
(4)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 160x235 cm
(4)
W magazynie
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Maximex
Zasłona Rhombus
Na drzwi, bambusowa, z ornamentami/etno, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
(4)
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
324
325
326
...
638
Załaduj więcej