Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 527 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Jannet
20 cm
(2)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Positano 08
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Linea 12
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik Iconic Sparkle
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Seahorse
Na leżak, z nadrukiem, czerwona/niebieska, 52x148 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 545 zł
z kodem
11 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoszary, ø 120 cm
(5)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., na spodnie, plastikowe, beżowe, długość 33 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Oyo Concept
Dywan Meadow flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 140x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowa, szerokość 149 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
943 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Kadi
Syntetyczny, bez włosia, czerwony, 80x165 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik na chusteczki Marble
14x25,5 cm, wysokość 6,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, beżowy, 152x198 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
102 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Laura
Wielopoziomowa/narożna, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała, szerokość 22 cm, wysokość 117 cm, głębokość 22 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Click-it
Szary, 15 l
(5)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 56 cm
(8)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, różowy
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Lampa wisząca Coppa
Czarna, metalowa, ø60x126 cm
(4)
W magazynie
311,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Beżowy/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(4)
W magazynie
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca Casami Bruges
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/jasnoniebieska, szerokość 58 cm, wysokość 172 cm, głębokość 37 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Varzan
Czarna, metalowa, ø21x19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Fotel Zalina
Typu uszak/obrotowy, beżowy, wysokość oparcia 69 cm, wysokość siedziska 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 375 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Pigment Beige
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 160x235 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Max
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta dziecięca Soft as a Cloud
Różowa, 150x200 cm
(4)
W magazynie
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, bordowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (9)
-15% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, czarny, ø 70 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Mata antypoślizgowa SinkShield
Do zlewu, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Black Marble
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoszary, ø 100 cm
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
vtwonen
Szafka modułowa Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 199 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, w kolorze khaki, 1,2 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Luka
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
320
321
322
...
636
Załaduj więcej