Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 674 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Dark Grey
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, ciemnoszara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-15% z kodem
Restilo
Pokrowiec Sento
Na krzesło, elastyczny, 48 cm, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
Gardinia
Roleta Zebra
Dzień i noc, szara, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smart
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, z wyborem koloru/sterowana pilotem, długość 10 m
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek Soho
350 ml, z sitkiem, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Materac dziecięcy Simple PUR
80x180 cm, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, średnio twardy, piankowy/do łóżeczka, grubość 11 cm, nośność 90 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (17)
-15% z kodem
Keter
Szafa na narzędzia Più
Plastikowa, 39x68 cm, wysokość 166 cm
(2)
W magazynie
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Chris
Z żywicy polimerowej, wysokość 14,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Materac dziecięcy Simple PUR
60x160 cm, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, średnio twardy, piankowy/do łóżeczka, grubość 11 cm, nośność 90 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
581 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (17)
-15% z kodem
My House
Pościel Florida
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, zielona, 140x200 cm
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Skóra
Syntetyczna, brązowa, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Dzbanek Kylie
Ceramiczny, biały, 700 ml
(2)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw noży ze stojakiem Precioso
6 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Świecznik Beads
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Modo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze brązu, ø 5,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Lazy Snail
Bawełniana, biała/brązowa, 10x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona Posh Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 130x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Turtle
Bawełniana, zielona/brązowa, 30x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze złota, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Figurka Beginnings
Ceramiczna, 10x10 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Road Trip
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie, 600 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, beżowy
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Yellow 012
475 ml, porcelanowy, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Laura
Biała, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
12x24 cm, silikonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Bichette
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, biała/różowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ręcznik kąpielowy Malou
Bawełniany, z ornamentami, musztardowy/kremowy, 140x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Kamionkowy/porcelanowy, ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Miska
Plastikowa, czerwona, 30 l, ø 54 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
308
309
310
...
660
Załaduj więcej