Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 100 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tescoma
Patelnia President
Wok, z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cars
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa punktowa Cantar
Biała, metalowa, 25x8x9,5 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (4)
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Maxi
Biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kilner
Słoiczki na jedzenie dla niemowląt
190 ml, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/w kolorze złota, 100 ml
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka kuchenna Nover
Drewniana
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Prehistoric Dinosaurs
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoróżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Neptune Low
Wypełniona pierzem, do spania, 40x80 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Lilyum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, beżowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Materasso
Materac dziecięcy Junior Relax 16
90x200 cm, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny, średnio twardy/miękki, piankowy, grubość 16 cm, nośność 100 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
+ Grubość (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Lily
2 szt., 320 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Mop Profi Compact
Z wiadrem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
SMEG
Toster 50's Retro Style
Biały, ze stali nierdzewnej, moc 950 W
(2)
W magazynie
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek modułowy Sting
Sztruksowy, zielony, szerokość 103 cm, głębokość 69 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
SMEG
Toster 50's Retro Style
W kolorze matowej czerni, ze stali nierdzewnej, moc 950 W
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 000 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska spowalniająca jedzenie Dog Fantasy
Dla psów, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczny bambus
Ø 75 cm, wysokość 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Orion
Kostki chłodzące zestaw Lemon
20 szt., plastikowe
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Güral Porselen
Garnek Classic
Do pieczenia, z pokrywką, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Imperial
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Light
Letnia, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Pokrowiec Sento
Na krzesło, elastyczny, 48 cm, kremowy
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
6 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Materasso
Materac dziecięcy Driemko Eco
70x140 cm, antyalergiczny, średnio twardy, piankowy/do łóżeczka, grubość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
309 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Szczypce do grilla
Silikonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Gardinia
Roleta Zebra
Dzień i noc, ciemnoszara, 57x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Pokrowiec Sento
Na krzesło, elastyczny, 48 cm, brązowy
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Gingerbread
Tekstylna, wykonana ręcznie, 8 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Lennon
Żółta, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø14x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Pokrowiec Sento
Na krzesło, elastyczny, 48 cm, szarobeżowy
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 200x250 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
301
302
303
...
648
Załaduj więcej