Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 495 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w kolorze matowej czerni, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, jasnoszare, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Beżowy/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(2)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Stolik Austin
Stalowy, antracytowy, ø 46 cm, wysokość 52 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Calgary
Tapicerowane, ciemnoszare
(2)
W magazynie
798 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, brązowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
10,5x16 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Termos Senator K3068414
1 l, ze stali nierdzewnej, czerwony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sofa ogrodowa Nadin
Dwuosobowa, beżowa/w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 135 cm, wysokość 80 cm, głębokość 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 715 zł
z kodem
3 194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Mini Waffle
Szary, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Szklanka Bacco
400 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Calmio
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, szarobrązowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Støraa
Stolik Gwyneth
Z blatem w dekorze marmuru, biały/w kolorze złota, ø 79 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Bluvel 86
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Piłka Wild Bear
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Black Tree
Kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Thunderstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, czarny, 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit D
40 szt., z taśmą, 20 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
1,12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Lampy zewnętrzne zestaw
3 szt., w kolorze matowej czerni, plastikowe, LED, przenośne, na baterie/solarne, z klipsem, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
W magazynie
115,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Dziennik fitness Stripe
128 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca Moon
Jasnozielona, 25x30 cm
(2)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., na zupę, kamionkowe, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko jednoosobowe Bunny
100x200 cm, ze schowkiem, z materacem/z topperem, tapicerowane, aksamitne, średnio twarde, jasnoszare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 255 zł
z kodem
3 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn B
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Naia
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 119 cm, wysokość 76 cm, głębokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Casting
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Classic
Do ubijania, plastikowa, czerwona, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Szatkownica do warzyw
Do warzyw
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stół Nola
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 167 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 892 zł
z kodem
4 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Funkcja rozkładania (2)
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, beżowa, 10x10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Rustic
Na baterie, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Korin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cocoty
Czarny/beżowy, 45x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Chlebak Ultime
Ceramiczny, czerwony, 25x35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Rose
Kwiecista, biała/różowa, 135x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Peacock Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Biała, szklana, LED, na baterie, 10x8x13 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Euromant
Koc Zanzibar
Ciemnozielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
295
296
297
...
657
Załaduj więcej