Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 258 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy S
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, czarny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik do przechowywania ubrań Soft Storage XL
Tekstylny, szary, 26x30x50 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Printworks
Ołówki zestaw Graphite
12 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Aruba
Syntetyczny, bez włosia, szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Garnek Drone
Ciśnieniowy – szybkowar, ze stali nierdzewnej, 7 l, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Figurki świąteczne zestaw
5 szt., drewniane, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czarna, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Gold
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/w kolorze złota, 120x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, ciemnoniebieskie, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Pop
Tekstylny, różowy, 2x30 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 12 szt.
Spirella
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Anello
12 szt., metalowe, w kolorze srebra z połyskiem, 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50,99 zł
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Gra planszowa Play Backgammon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Reality
Lampa stołowa Munoz
W kolorze brązu, metalowa, LED, ø13x21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Fraz
Drewniany, brązowy, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Gazetnik Shibori
Ze sztucznego rattanu, w naturalnym kolorze, 20x42 cm, wysokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Space 1900
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, z frędzlami, ciemnoszary, 80x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Melange
Ręcznie wykonany, szklany, ø 23 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę, kamionkowa, zielona/czarna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Barek
Czarna/w kolorze miedzi, metalowa, ø34x118 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Lampion Pine Cone
Metalowy, ø 13 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Dog Fantasy Stripe
Dla psów, okrągłe, ciemnozielone, ø 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Orion
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 13 l
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Kuweta dla kota
Plastikowa, beżowa, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rolser
Torba na zakupy I-Max MF 2 Logic
Na kółkach, 43 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w kolorze ochry/szary, 115x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Cerceve
2 szt., odpowiednie do prania, jasnoszare, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
LEIFHEIT
Tarka Comfortline
Uniwersalna
(2)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Uchwyt na papier toaletowy Modo
Ścienny/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 9,5x14,5 cm, wysokość 13,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 80x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Flower
Ścienne, ø 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Memmo
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Frangyss
Z juty, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
283
284
285
...
652
Załaduj więcej