Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 571 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
358,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń SinkStyle
Plastikowy, szary, 9,5x14 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, ciemnobrązowy, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, czarna, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(2)
W magazynie
273 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
Aksamitny, szary, 240x260 cm
(2)
W magazynie
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, 10,5x10,5 cm, wysokość 35,5 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Ociekacz SinkSide
Dwupiętowy, metalowy, ciemnoszary, 37x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stół Montreux
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, ø 115 cm, długość po rozłożeniu 154 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 107 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Akcesoria do kominka Ashi
5 szt., 22x22 cm, wysokość 76 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na sofę, 4-osobowy, ciemnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy dywan do zabawy ABC Vintage Nude
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, okrągły, jasnoróżowy, ø 150 cm
(2)
W magazynie
774 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnofioletowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Ferris
Ø 19 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Dozownik do mydła Joey
Ceramiczny, biały, 590 ml, 13x10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce New York
90x200 cm, ze stelażem, metalowe, czerwone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mario
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Pomp
Tekstylna, ø 25 cm, wysokość 65 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Rotja
3 szt., terakotowe, z otworem drenażowym , ø 47 cm, wysokość 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 085 zł
z kodem
1 277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Modern Cuckoo
12x6 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Lynx
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Butelka na ocet Belor
Ceramiczna, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Farac
Czarna, metalowa, ø50x111 cm
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rolser
Torba na zakupy Big Polar 2 Logic
Na kółkach, 47 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
487,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, różowa, 525 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pouffy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, beżowy, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Junie
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stoliki zestaw Spiro
2 szt., z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Heikki
Ceramiczny, kremowy, ø 20 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
303,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Worek do siedzenia
Biały, ø 100 cm, waga 10 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Puf Nalani
Z materiału bouclé, pomarańczowy, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Skagen
2 szt., porcelanowe, białe, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x235 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
398,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany 2
Lniana, kwiecista, kopertowa, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
278
279
280
...
658
Załaduj więcej