Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 615 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Yaline
Kremowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
ø 24 cm, metal
(6)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w matowym białym kolorze
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 38x28 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Abby
Żółta, 180x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Bird
3 szt., plastikowe, 7,5 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny/beżowy, tekstylny, 40x42x20 cm
(6)
W magazynie
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-15% z kodem
zestaw 100 szt.
Homéa
Świece zestaw
100 szt., czas palenia 3 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 1 cm
(6)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
0,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, różowe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, jasnozielony, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 587 zł
z kodem
11 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Wild Forest
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, żółty/biały, ø 120 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 140x200 cm
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka Woodstock
Na ścianę, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac
Wodoodporny/antyalergiczny, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Golden Marble
16 szt., samoprzylepne, kremowe/jasnobrązowe, 20x65 cm
(19)
W magazynie
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
20,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
TemaHome
Szafka pod TV Angle
Narożna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Oslo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 147 cm, wysokość 200 cm, głębokość 58 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 515 zł
z kodem
2 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Dyfuzor Casita
Pojemność 10 ml, ø 17 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Akira
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowego złota, 5 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Holt
Biała, metalowa, LED, ø15x25 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Germania
Szafka na buty Utah
Uchylna/wisząca, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 85 cm, głębokość 19 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, pomarańczowy/szary, ø 160 cm
(7)
W magazynie
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blooming Art
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony, 160x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(7)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Krzesła zestaw Chanzo
2 szt., jasnoszare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
367 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Sol
Z juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 60x230 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
402,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
30x33 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kubek na szczoteczki do zębów Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 11x8 cm, wysokość 15,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Braidi
Ze szczotką, bambusowy, czarny, 20x26 cm, wysokość 75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Sprint
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 196 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 770 zł
z kodem
3 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, miętowa, 200x230 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe Hemilce
Drewniane, beżowe, nośność 130 kg, szerokość 55 cm, wysokość 73 cm, głębokość 58 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, w kolorze złota, ø 48 cm, wysokość 48 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, niebieski, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Multan
W kolorze mosiądzu, metalowy, 27x24x20 cm
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Sofa Grab
Rozkładana, typu futon, beżowa, trzyosobowa, szerokość 204 cm, głębokość 90 cm, głębokość siedziska 59 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 276 zł
z kodem
5 030 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, w kolorze terakoty
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Comilla
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/beżowy, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Two-Tone
Ścienne, 60x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
637 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szafka pod umywalkę Kenta
Wisząca, z litego drewna tekowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 90 cm, wysokość 40 cm, głębokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 678 zł
z kodem
3 151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Billund
Z płyty wiórowej, powłoka: papier, biała, szerokość 195,5 cm, wysokość 200 cm, głębokość 62 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 286 zł
z kodem
2 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca Casami Bruges
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 58 cm, wysokość 172 cm, głębokość 37 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
270
271
272
...
659
Załaduj więcej