Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 547 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
Porcelanowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 36 cm, wysokość 22,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol Pups
Z widelcem, plastikowy, 750 ml
(3)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, szary, 60x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitz
Organizer WOW
Na dokumenty, plastikowy, 25x33 cm, wysokość 4 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Heritage
Czarny, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
Zmywalny, z PCV, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Hanoi
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 6x8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sokowirówka GrandChef
Czarna, plastikowa, pojemność 800 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Szufelka Vintage
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ścierka Cup Final
Bawełniana, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Naia
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 111 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Boho Cat
Tekstylna, różowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, beżowa, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Canett
Krzesło Hella
Jasnoszare
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Little Farm by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnozielone, 2x łyżka
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Looma Ivory
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w kolorze kości słoniowej, ø 160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
WMF
Lejek do wina z zatyczką Vino
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, brązowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Itamos
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(3)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x200 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Hoker Ciselia
Tapicerowany, z szenilu, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
989 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (4)
+ Wysokość siedziska (2)
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Vogue 1
(3)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1612
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 240x340 cm
(3)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnobrązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Papeete
Biała/zielona/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Newton
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Ella
Regulowany, stalowy, w kolorze srebra, 91 - 183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Chouchou Chien
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit K
10 szt., biodegradowalne, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, beżowe, 18x28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa Hydro
W kolorze srebra, ø 8,5 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pouffy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 200x290 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Arista
Wisząca, z cichym domykiem, w dekorze dębu, biała, 50x35 cm, wysokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Jasnoróżowa, 28x18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
235
236
237
...
637
Załaduj więcej