Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 596 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Dakls
Wieniec Jingles
Bożonarodzeniowy, ø 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Tor dla dzieci
Drewniany, rekomendowany wiek 2+ lat, 9x23 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Mixer 3
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(4)
W magazynie
220,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, w kolorze khaki, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 90x190 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Gutte
Czarny/beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Młynek do kawy GrandChef
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, beżowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Wood Hideaway
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
21x27 cm, stojąca/ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Keter
Leżak ogrodowy Jaipur
Regulowany, ze sztucznego rattanu, ciemnobrązowy, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 29 cm, głębokość 187 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Ursule
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, zielony, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lena
140x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, jasnoszare
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery L, odpowiedni dla zwierząt domowych, szary, trzyosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 319 zł
z kodem
9 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, jasnoszary, ø 200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Średnica (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Myjki zestaw
2 szt., niebieskie, bawełniane, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Keter
Stolik ogrodowy z pojemnikiem na lód Bevy
83,5x40,5 cm
(4)
W magazynie
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
4 szt., 8,5 cm
(4)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Bjork
Sztruksowa, rozkładana/ze schowkiem, biała, trzyosobowa, szerokość 215 cm, głębokość siedziska 55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 303 zł
z kodem
6 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit G
40 szt., z taśmą, 30 l
(4)
W magazynie
56,99 zł
1,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Bohemian Rainbow
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Edora
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/kremowy, szerokość 53 cm, wysokość 180 cm, głębokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obieraczka President
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Eshe
Biała/w naturalnym kolorze, ceramiczna, ø17x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Household Pleasure
Regał na buty Malabo
Czarny/w kolorze srebra, liczba par butów 18 , szerokość 61,5 cm, wysokość 94,5 cm, głębokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Go Ahead
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Rena
90x190 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Biały, porcelanowy
(4)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafa Billund
Z płyty wiórowej, powłoka: papier, biała, szerokość 147 cm, wysokość 200 cm, głębokość 62 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 623 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Szafka na wino Grande
Z płyty MDF, powłoka: laminowanie, biała/w naturalnym kolorze, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 70 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, ciemnozielona, 135x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Fiorano
Czarna, stalowa, ø60x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lustro Mood
Ścienne, z bambusową ramą, ø 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Filiżanka Snowman
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(4)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, do cappuccino/do latte, biała, 300 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Solarny, szklany, czarny, ø 14 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
219
220
221
...
638
Załaduj więcej