Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 890 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
700 ml, ceramiczne
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
House Nordic
Leżak ogrodowy Arrecife
Regulowany, drewniany, brązowy, nośność 120 kg, szerokość 60 cm, wysokość 80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Truffle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 80x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Bunny
Biała, silikonowa, LED, na baterie, z wyborem koloru/z timerem, 9x9x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Anthea
Syntetyczny, bez włosia, niebieski/brązowy, 120x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Reindeer Tartan
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w kratkę, 55x55 cm
(4)
W magazynie
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Ciemnoszary, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Regał na kółkach Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 38 cm, wysokość 62 cm, głębokość 16 cm
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Conceptum Hypnose
Dywan dziecięcy Unicorn
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 180x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Natural
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, czarny/brązowy, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Szufelka i zmiotka
Plastikowa
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Loto
Syntetyczny, bez włosia, szary, 63x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Ina
Biała, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Achille
Metalowa, ciemnoniebieska, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Sztućce podróżne zestaw Make & Take
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Wbijana dekoracja ogrodowa Leaf
Metalowa, wysokość 83 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Spirella
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw Ringo Small
12 szt., metalowe, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
41 zł
3,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(4)
W magazynie
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 140x200 cm
(4)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Helira
Bawełniana, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Dream
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, szarobeżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cuisina
Plastikowa, z napisami, 28,5x43,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnoróżowa, 140x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
House Nordic
Szafka na buty Vita
Metalowa, czarna, szerokość 79 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Jasnoszara, długość 21 cm
(4)
W magazynie
154 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Koc Cuddle
Bawełniany, zielony/fioletowy, 130x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Handloom
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, czerwony, 150x300 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 39,5x39,5 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(4)
W magazynie
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Agropoli
Plastikowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnoróżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Biri
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
276 zł
z kodem
345 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
vtwonen
Modułowa szafka pod TV Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 44 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 44x12,5 cm, wysokość 2,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, czerwony, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Routa
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 160x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
212
213
214
...
623
Załaduj więcej