Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 250 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tescoma
Ostrzałka do noży GrandChef
Metalowa/plastikowa/ceramiczna
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Maribor
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 43,5x7,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, plastikowy, jasnozielony, 4 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Czarno-biały
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Rose & White Musk
O zapachu róży/o zapachu piżma, czas pachnięcia 4 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
KIS
Pojemnik Omnibox M
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 29 l, 47x30x27,5 cm
(4)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Keter
Szafa na narzędzia XL Garage Low
Plastikowa, 54x89 cm, wysokość 95 cm
(4)
W magazynie
587 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Suzette
Bawełniany, czerwony/szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Raindrop
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 19 cm, wysokość 24 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pończocha świąteczna Paw
Tekstylna, 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Szczotka do WC Modo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze brązu, ø 8,5 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Daisy
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel Maustin
Bujany, z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 75 cm, wysokość siedziska 53 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 559 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Żółta, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 9 szt.
Vileda
Gąbki do naczyń zestaw Pro Clean
9 szt.
(4)
W magazynie
27,63 zł
3,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 168 - 305 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Umbra
Serwetnik Swivel
Metalowy, czarny, 10x7 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 240x220 cm
(4)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
Na baterie, stołowa, metalowa/z wosku, w kolorze złota, szerokość 4 cm, długość 28,5 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Compactor
Koszyk
Tekstylny, biały, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, czerwone/niebieskie, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
229,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hartman
Obciążnik do parasola słonecznego Shadowflex
Plastikowy, waga 10 kg
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
779 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Polarowa, niebieska, 41x32 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Eco Junior Comfort
Z mikropluszu, czarny, 800 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Pisa 3 in 1
Czarna, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø13x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia
Z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tefal
Pokrywka 28097812
Szklana, ø 30 cm
(4)
W magazynie
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Iris
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Paru
Syntetyczny, bez włosia, szary, 155x235 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 18x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Boltze
Poidełko dla ptaków Hedda
27x42 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, do latte, biała/niebieska/różowa, 300 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
195
196
197
...
631
Załaduj więcej