Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 245 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, 160x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 140x200 cm
(4)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Vae
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 160x230 cm
(4)
W magazynie
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, beżowa, 135x180 cm
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, jasnoszary, 200x290 cm
(4)
W magazynie
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1304
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Woodman
Szafka nocna Farsta
W dekorze dębu, czarna, 40x30 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Ekspres do kawy
Niebieski, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
326,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Stellar Beige Natural
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 240x340 cm
(4)
W magazynie
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
(4)
W magazynie
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Chodnik
Syntetyczny, brązowy, 60x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, szara, 40x30 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Camilo
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, beżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Desert 1303
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 80x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Universal
Dywan Margot Azul
Z wiskozy, z krótkim włosiem, niebieski, 200x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Szafka nocna Amaz
W kolorze złota, 44,5x24,5 cm, wysokość 34,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę
Silikonowa, czarna, 30,5x47,5 cm
(4)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Film Hook
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze matowej czerni
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1304
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 140x200 cm
(4)
W magazynie
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Root
Czarna, metalowa, IP40, ø50x123 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
433,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 9,55 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Do segregacji odpadów/z pedałem, stalowy, biały, 2x30 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Sylla
Syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 120x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, ø 31,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Stół Bolzano
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 80x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Regał na kółkach
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 44 cm, wysokość 75 cm, głębokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Charlotte
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Retro Blocks
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Universal
Dywan Zen
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 245x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
261,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Dyed Yarn
Muślinowa, ceglasta, 230x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 200 ml
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Abstract Swirl
Wełniany, bez włosia, pomarańczowy/kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Emilio
Czarna, 45x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
191
192
193
...
631
Załaduj więcej