Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 531 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Beżowa, 42,5x150 cm
Dostawa od 09.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Silos
Stalowa, biała, 25x25 cm, wysokość 19 cm
(3537)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Roarsome Animals
Z gumką, do łóżeczka, białe, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/brązowy, 50x80 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Fedio
Ceramiczny, brązowy, 400 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoszara
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Black Outdoor Kitchen Silo
Ceramiczny, czarny, ø 6 cm, wysokość 16,5 cm
(87)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brandol
Ceramiczny, czarny, 325 ml, 10x10 cm, wysokość 14 cm
(48)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Miedo
Odpowiedni do prania, czarny, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na odpadki organiczne Nordic black
Plastikowy, czarny, ø 17,5 cm, wysokość 18 cm, 2,2 l
(12)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 54,5 cm
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYO kids
Dziecięca poszewka na poduszkę
Na zamek , z motywem zwierzęcym, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Alessia
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bawełniany, bouclé, bez włosia, z frędzlami, jasnobrązowy, 50x80 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Aurora
4 szt., 473 ml, do wina
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kominek zapachowy Frida
Ø 9 cm, wysokość 13,5 cm
(54)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Dziecięca, całoroczna, 100x135 cm
(51)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Lunchbox Tina
Jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Haczyk Cella
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Prześcieradło dziecięce Gauge
Z gumką, do łóżeczka, muślinowe, białe, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Myjki zestaw Clean
2 szt., kremowe, 21x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Curious Cats
Bawełniany, niebieski
(45)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Nóż
Ze stali nierdzewnej, długość klingi 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Wykrawacz
Do owoców, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Good Night
4 szt., 30x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Brunch
Patchworkowy, czerwony/różowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus Crystalline
Ze świątecznym motywem, czerwony, 85x85 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Dozownik do mydła Shine
Plastikowy, w kolorze złota, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
Ø 12,5 cm, wysokość 5 cm
(284)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 32x32x1,5 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka Dina
Bawełniana, różowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali chromowanej, szary, 14x9 cm, wysokość 6 cm
(294)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(20)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi Squirrel
Metalowy, ciemnobrązowy, 18x6 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Podkładka do naczyń
Silikonowa, szałwiowa, 30x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Taca
Ø 32 cm , szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
86
87
88
...
508
Załaduj więcej