Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 620 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Steam Mop
(66)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zeszyt z długopisem Cleopatra
96 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Wazon Copos de Nieve
Szklany, ze świątecznym motywem, zielony, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Snowflakes
Na zamek , ze świątecznym motywem, 42x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Globe
Z gwintem E27, 2700 K, 7 W, ø 9 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Kerze
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Tropfen
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 4,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Kaili
Metalowa, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
2 szt., żółte, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
52,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Organizer kieszonkowy na łóżeczko Laily
Bawełniany, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52,51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 320 ml, do koktajli
(39)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Talerz Duna
Ø 22 cm, kamionkowy, bordowy
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Brązowa, 42,5x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Wine Glass
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 38x26 cm, wysokość 7 cm
(43)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Drążek na zazdrostki Race
Metalowy, regulowany
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Miotełka do kurzu Flex&Catch
Biała
(1)
W magazynie
52,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(2970)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Solniczka i pieprzniczka Ghosts
Ze stojakiem, ceramiczna
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Ogrodowa poduszka do siedzenia
Antracytowa, 42x42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Roleta
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 60x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 10x10 cm, wysokość 34,5 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Ścierka
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Miska Aquarel
Na zupę, kamionkowa, beżowa, 600 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa Mirasol
Pod prysznic, 54x54 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Szczotka do WC Whitney
Bambusowa, biała, ø 9 cm, wysokość 37 cm
(36)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Panazio
Odpowiedni do prania, biały/zielony, 45x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Savannah
Bawełniany, z nadrukiem, biały, 75x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Adrada
Ceramiczny, biały, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(49)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Niagara
Z żywicy polimerowej, biały, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 17 cm
(20)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Pearl
370 ml, ceramiczny, biały
(6)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, bordowa, 140x260 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Palena
Brązowy, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(26)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Deserowy, ø 21 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Almada
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Arese
Plastikowa, czarna, 12x12 cm, wysokość 38 cm
(98)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Morocco
2 szt., bawełniane, czarno-białe, 35x60 cm
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki My Mug
Wiszący, stalowy, czarny, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Butelka dla dzieci Colourful Creatures
Plastikowa/z tritanu, czerwona, 500 ml
(436)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Z plastiku z recyklingu, z otworem drenażowym , ø 20 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
78
79
80
...
508
Załaduj więcej