Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 637 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
MSV
Mata antypoślizgowa Class Premium
Do wanny, 36x76 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Mata antypoślizgowa Ruby
Do wanny, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore™
Plastikowy, biały/szary, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(92)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampa punktowa Colly
W kolorze złota, metalowa, 16x8x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Karnisz Tempo
Regulowany, metalowy, biały, 120 - 210 cm
(5)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Anchors
Bawełniany, niebieski, 90x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, niebieski
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Costurero
15x20 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Girl S
Plastikowy, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Unilove
Dla dzieci, aksamitny, kwiecisty, różowy/beżowy, 75x150 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Jungle party
Aksamitny, 75x150 cm
(7)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, biały, 22x11 cm, wysokość 7 cm
(19)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Luxe
Szara
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały
(63)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pułapka na owady
Szklana, 11,5x9 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Welcome & Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(26)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Ginkoblue
Turkusowa, 180x200 cm
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Esquisse
Geometryczna, w kolorze miedzi, 140x280 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Akon
3 szt., bambusowe, ø 7 cm
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku CleanForce
(13)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(71)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Mydelniczka Nova One
Porcelanowa, ciemnoniebieska, ø 11 cm, wysokość 2,5 cm
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, czarny, 50x37 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Ochraniacze na kolana
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(103)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Sun
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Obieraczka do jabłek
Do owoców, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowy
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, w kolorze terakoty, 180x220 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Snowbound
Bawełniany, z nadrukiem, 40x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
153
154
155
...
508
Załaduj więcej