Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 563 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
15x20 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Balvi
Serwetnik Lobster
Metalowy, czerwony, 10x5 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 24,5x22 cm, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm
(123)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Papio
2 szt., 26x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Zmywalny, z powłoką PCV, zielony, 140x240 cm
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Droplet
Plastikowy, 25x15 cm, wysokość 2 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Balvi
Podpórka do książek Lobster
Metalowa
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Quilted Comfort Embossed
2 szt., do spania, 74x48 cm
(10)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bow
Z materiału bouclé, biała/różowa, 43x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka do siedzenia
Zielona, 28,5x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Shaker Bar
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(24)
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Plastikowa/szklana/bambusowa, z lustrem, 14x14 cm, wysokość 5,5 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Ciemnoniebieski, 2 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unlimited Design for kids
Wieniec Snowy
Bożonarodzeniowy
(10)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Flora
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Sparrows
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Zasłona prysznicowa Sugar
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 180x200 cm
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 5 cm
(58)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Lékué
Zestaw do kiszenia Pickles
2 szt., 700 ml, szklany
(67)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Summer Bliss
Na zupę, kamionkowa, biała, 820 ml, ø 16 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
81,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy
W magazynie
65 zł
z kodem
81,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Pink Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, różowe, 65x45x15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
81,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Poterie
Głęboki, kamionkowy, brązowy
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 870 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, czerwona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Koszyk Fiesta
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 16,5 cm
(4)
W magazynie
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
Czarna/w kolorze złota, metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rolser
Podkładka pod żelazko
Silikonowa, czarna, 15x24 cm, wysokość 5 mm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, szary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Heart
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 21 cm, długość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Poppet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 10 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Russet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Spicet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
Dostawa od 15.10.2026
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Tarlet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
135
136
137
...
508
Załaduj więcej