Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 985 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
UMAGE
Żarówka
Z gwintem E27, 4000 K, 13 W, ø 7 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Fischer & Honsel
Żarówka Elegance
Z gwintem E14, 1800 K, 2 W, ø 4,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
204,99 zł
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(1)
W magazynie
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Mlecznik Pearl
100 ml, kamionkowy, biały
(1)
Dostawa od 21.10.2026
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Lorena Canals
Maty stołowe zestaw Handloom
2 szt., bawełniane, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Talerze zestaw Lily
2 szt., deserowe, ø 16 cm, szklane, jasnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 525 ml, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Leaf
2 szt., strukturalne, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Butelka na ocet Belor
Ceramiczna, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 550 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Talerz Poterie
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
ONA
Talerz Billie
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo
Plastikowy, biały, 300 ml, 7x8,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(2)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Łyżka cedzakowa Scoop Plus
Plastikowa
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Pacific
Plastikowy, czarny, 25 l
(56)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Tescoma
Dzbanek Teo
Szklany, 1 l
(5)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Farbelle
Odpowiedni do prania, kremowy, 60x100 cm
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, niebieski, 57x110 cm
(72)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
douceur d'intérieur
Obrus Solea
Biały/brązowy, ø 180 cm
(6)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Estela
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(7)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Zasłona prysznicowa Bizarre
Geometryczna, szara/w kolorze srebra, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Subtle Nature
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
275,99 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, kremowa, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(108)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Ariela "Friends"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, 90x200 cm
(1)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Legowisko Flakes
Dla psów, zamszowe, beżowe, 61x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Niagara
Z żywicy polimerowej, biała, ø 9 cm, wysokość 38,5 cm
(11)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Ściągaczka z uchwytem Buddy
Biała, długość 26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło dziecięce Zoo Animals
Z gumką, do łóżeczka, bawełniane, z nadrukiem, białe, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 140x200 cm
(6)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik
Geometryczny, 40x130 cm
(32)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Leaves
Kwiecisty, 45x140 cm
(6)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Pojemnik
Z pokrywką/dekoracyjny, bambusowy, brązowy, pojemność 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 15,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Kosz na śmieci Achille
Z pedałem, metalowy, ciemnoniebieski, 3 l
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Taca Socorro
20x31 cm, do serwowania, drewniana
(289)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
111
112
113
...
515
Załaduj więcej