Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 779 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Budka dla ptaków
Drewniana, 14x11 cm, wysokość 20 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Stripe
Tekstylny, czarno-biały, 54 l
(173)
Dostawa od 29.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 16x16 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do folii Black Outdoor Kitchen
Plastikowy, czarny, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Wieszak na drzwi Paris
Metalowy, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 35 cm, głębokość 8 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 18 l
(9)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, czarny, 250 ml, 10x8 cm, wysokość 13 cm
(47)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, czarny, 4x13,5 cm, wysokość 10,5 cm
(51)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , drewniana
(51)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Klocki Wild Wonders
Drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dripper Singles
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
B.E.S.
Ręcznik plażowy Fishes
Bawełniany, z nadrukiem, fioletowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Świecznik Alentejo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Konewka Flamingo
Plastikowa, 1,5 l
(131)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk
Stalowy, biały, 27x34 cm, wysokość 20 cm
(103)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, kremowe
(9)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, kremowy, 125x150 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Bolla
300 ml, z sitkiem, szklany
(19)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Thin Black Stripes
Lniana, biała/czarna, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lustro
Ścienne, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik
1,2 l, na żywność, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stojak na kubki Radka
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, ø 15,5 cm, wysokość 39 cm
(18)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Babimo
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca How to Train Your Dragon "Babies"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Lorca
Ceramiczny, niebieski, 335 ml, 7x8,5 cm, wysokość 18 cm
(113)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch Curious Cats
Niebieski
(16)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 21,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Termometr do wina Clever & More
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Robin Hood
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Snow White
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, jasnobrązowy, ø 160 cm
(13)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Meri Meri
Piniata Unicorn Favor
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik Minifigures
Tekstylny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka Duck
Plastikowa, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(402)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
511
Załaduj więcej