Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 357 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Fergus
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 13,5 cm, głębokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Rękawice grillowe Heat Grip
(21)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Celano
Metalowy, szary/w kolorze srebra, szerokość 26 cm, wysokość 4 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
32,5 x 25 cm, silikon
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
2 szt., 400 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
(1)
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
1,1 l, na cebulę i czosnek, metalowy, biały
(908)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny, ø 12 cm, wysokość 15,5 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizery do szuflady zestaw
8 szt., plastikowe, 23,5x16 cm, wysokość 4,5 cm
(54)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Versailles
340 ml
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na rurę do odkurzacza z miejscem do przechowywania
(238)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
14,5 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Crocodile
Tekstylna, zielona
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Elephant
Tekstylna, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Sausage Dog
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 16 cm, długość 30 cm
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 16,5 cm, długość 16,5 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Swirl
2 szt., na baterie, szare, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zenker
Foremki do wykrawania zestaw Easter
5 szt., ze stali nierdzewnej
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zenker
Foremki do wykrawania zestaw Spring
5 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Flanela
Zielona, 10x80 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Kompostowniki zestaw
2 szt., plastikowe, zielone, 125 l
(17)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Dew Drop
Z gwintem E27, 2900 K, 1,5 W, ø 9,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., kamionkowe, 160 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne kwiaty zestaw
2 szt., 9x9 cm, wysokość 21 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, ø 16 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
54,75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Forma do babki Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(16)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Orient Caracci
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 57x90 cm
(23)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Libellules
280 ml, do wina
(248)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Flare
Ścienny, metalowy, beżowy
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo M
(13)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Fairies in the Garden
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Ręczniki zestaw Pixie
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stojaki na pokrywki i patelnie Peggy
2 szt., plastikowe, szare, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, w bursztynowym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Angus Highland Cow
Bawełniana, brązowa/beżowa, 18x88 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Country Animals
Bawełniany, szary/beżowy
(26)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Farmers Kitchen
Bawełniany, niebieski
(114)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch
Bawełniany, żółty/szary
(230)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Country Floral
Bawełniany, zielony/niebieski
(7)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
228
Załaduj więcej