Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 398 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Szkatułka na biżuterię Cat Face
Dziecięca, 11x11 cm, wysokość 2,5 cm
(214)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Karafka Tap
1,1 l, szklana
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Candy Cane
Szklana, 8 cm
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
Dostawa od 29.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC
Szklana, biała, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
1,85 l, na żywność, szklany
(3)
Dostawa od 22.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Morita
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 9,5 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Kora
13x32 cm, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Soft Storage
3 szt., tekstylne, 29x29 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Koszyk Tela M
Do łazienki, tekstylny, jasnobrązowy, wysokość 9 cm
(102)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Organizer Herba
Tekstylny, 10x10 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 20.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na reklamówkę Galileo
Wiszący, stalowy, czarny, 14x21 cm, wysokość 19 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Czarna/brązowa, 40x60 cm
(63)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 8,5 cm, wysokość 60 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Essencia
Różowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Coral Reef
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, zielona, 18x28 cm
(9)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Merry Blue Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Globe
Z gwintem E27, 2700 K, 7 W, ø 9,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, 130 ml
W magazynie
39 zł
z kodem
49,02 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Deserowy, ø 15 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49,02 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Classic Stripes Camel
2 szt., beżowe, w paski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6,5 cm, długość 6,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw
2 szt., na grzejnik, ceramiczne, białe
(21)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/fioletowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 12,5 cm, kamionkowe
(5)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 930 ml, do wina
(11)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Olna
2 szt., bawełniane, kremowe/w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pelipal
Nóżki zestaw Quickset 318
2 szt., w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
68
69
70
...
229
Załaduj więcej