Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 449 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, zielony/czarny, 25 l
(36)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Blanca
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Art Deco Pearl
Niebieska, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Zielona, 32x19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Firanka Belflor
Z woalu, pomarańczowa, 140x280 cm
(5)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fairytale Unicorn
Z gumką, jednoosobowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Casa Selección
Ramka
43x24 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(14)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Ramka
28x38 cm, ścienna, plastikowa, brązowa, rozmiar zdjęcia: 24x30
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Wazon Cherry
Ręcznie malowany, z dolomitu
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Foremka do lodu To Go
Silikonowa
(4)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Gąbka do mycia naczyń Tower
Silikonowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Elton
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, szara, 140x200 cm
(11)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Skóra Sherpa
Syntetyczna, szara, 60x90 cm
Dostawa od 20.10.2026
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Alassio
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 9 cm, wysokość 39 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Sztuczny kwiat Lavender
Ø 16 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Sztuczny kwiat
Ø 15 cm, wysokość 43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Caresse
Czerwona, 10x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Mouton
Biała, 7x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Yoni
Czarna, 45x75 cm
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka Cat
Z włókna kokosowego, czarna/brązowa, 25x75 cm
(354)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Doggy zen
Zielona, 180x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Poppy
Kwiecista, czerwona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Twill
W paski, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wall Mini
3 szt., czarne, plastikowe, LED, 4x7x7,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Vacuum-loc
(101)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Podkładki zestaw Christmas Print Natural
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, beżowe, 10x10 cm
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
UMAGE
Żarówka
Z gwintem E27, 4000 K, 13 W, ø 7 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Fischer & Honsel
Żarówka Elegance
Z gwintem E14, 1800 K, 2 W, ø 4,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(1)
W magazynie
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Mlecznik Pearl
100 ml, kamionkowy, biały
(1)
Dostawa od 21.10.2026
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
68,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 03.11.2026
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Lorena Canals
Maty stołowe zestaw Handloom
2 szt., bawełniane, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Talerze zestaw Lily
2 szt., deserowe, ø 16 cm, szklane, jasnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Leaf
2 szt., strukturalne, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
107
108
109
...
228
Załaduj więcej