Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 431 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Naczynie do gotowania ryżu M-Cuisine
18x22 cm
(25)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Happy Capy(bara)
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bari
Bez wiercenia/narożny, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface Sink Tidy
Metalowy, czarny/szary, 13x18 cm, wysokość 12,5 cm
(52)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Branches
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Astera
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Wave
Ø 20 cm
Dostawa od 26.10.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Moon
Metalowa, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Ramen Bowl
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Christmas Sausage Dogs
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Red & White Stripe Bow
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Fairytale Unicorn
2 szt., różowa, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Lost In Space
2 szt., niebieska/szara, 168x183 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Stars
2 szt., w gwiazdy, biała/różowa, 168x183 cm
W magazynie
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Tie Dye Football
2 szt., fioletowa/turkusowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampion LED Albert
Biały, szklany, LED, na baterie, sterowany pilotem, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(352)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Flanela
Z mikfroflaneli, zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, 168x183 cm
(140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, ciemnoszary, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kiruna
Czarny, metalowy, 42x23x22 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Epic Pet
W naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 77x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 16x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(19)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Glenn
Biała, szklana, ø18x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Zone
Dozownik do mydła Nova
Porcelanowy, biały, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(90)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Do serwowania, ø 34 cm, kamionkowy, biały
(5)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Grande
Czarna, szklana, ø15x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Borrone
Ścienne, ø 40 cm
(74)
Dostawa od 26.10.2026
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Ścienna, stalowa, czarna
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Black
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, czarny, 6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Cimmi
Z bawełny z recyklingu, czerwony/beżowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Jade
37,5 x 47, ciemnozielona, z nadrukiem
(18)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Deska sedesowa Fleur
Wolnoopadająca, 36,8 x 43, plastikowa, kwiecista
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Graffiti Multi
Syntetyczny, z średnim włosiem, 60x120 cm
(9)
Dostawa od 30.10.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Dziecięca poszewka na poduszkę Botany
Kopertowa, kwiecista, lniana, 40x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Figurka ogrodowa
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
227
228
229
...
422
Załaduj więcej