Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 550 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 11 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Villa Collection
Świeca Kras: Cotton Blossom
Zapachowa, o zapachu bawełny, czas palenia 40 h, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Świeca Krok: Grapefruit & Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu grejpfruta, czas palenia 48 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Turin
2 szt., szare, metalowe, LED, wbijane, solarne, ø13,5x47 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego Stitched
Dziecięcy, całoroczny, 100x135 cm
(74)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Zestaw podarunkowy Harry Potter
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 180x5x8 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Osłona balkonowa
Plastikowa, szara, 500x90 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cartmel Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø9,5x19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Plastikowa, żółta/zielona
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, zielony, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Velva
Z mieszanki bawełny, zielony, 130x155 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Ręcznik kąpielowy Bath
Frotte, bawełniany, zielony, 100x150 cm
(3)
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Terni
W kolorze srebra, długość 40 cm
(55)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Zielony, muślinowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Briar
Z żywicy polimerowej
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
LED, na baterie, ø12x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka NGC Stripe
Z gwintem E27, 1800 K, 1 W, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 0 W, ze ściemniaczem, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Pratello
Z mieszanki bawełny, żółty, 130x155 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw Black & White
35x45 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 szt., 1x przybór kuchenny/1x patelnia/1x rondel, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
13,5x26 cm, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
99,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
85 zł
z kodem
99,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa 3000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa 4000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Tosca
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 26,5 cm
(81)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Kosz na śmieci Adonis
Z pedałem, stalowy, ciemnoszary, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
173
174
175
...
423
Załaduj więcej