Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 529 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw Magi Memory
5 szt., papierowe, ø 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Planer
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Stab Stitch
Czarna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, pomarańczowa, 55x55 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Pojemnik na przysmaki Dog Fantasy EcoStyle
Beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 19 cm, 2,3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/szary
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Basil
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, 30x52 cm
(182)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(197)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Skarpetki
W rozmiarze 36-40, męskie/damskie/unisex
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Solniczka i pieprzniczka Hammershøi
Porcelanowa
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na noże
Plastikowy, szary
(61)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Loto
Syntetyczny, bez włosia, szary, 63x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mata stołowa Lineo
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, turkusowa, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea Bamboo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 8x16 cm, wysokość 4,5 cm
(22)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wbijane dekoracje ogrodowe zestaw Bell
3 szt., z żywicy polimerowej, 6x7 cm, wysokość 38 cm
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x70 cm
(40)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 26x75 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #68 Peony, Linen, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Princesse
Różowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kim
Beżowa/w kolorze złota, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
2 szt., z imitacji kamienia, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Ugento
Z bawełny z recyklingu, zielony/beżowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 9x9 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Stons
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 26.10.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Świecznik Two
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 02.11.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
35x45 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(22)
Dostawa od 11.11.2026
224 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
87,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy
W magazynie
75 zł
z kodem
87,72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dzwonki wietrzne
Drewniane/metalowe/plastikowe, 20x3,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 43 x 31 cm
(153)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(81)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, w kolorze terakoty, 140x240 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
147
148
149
...
424
Załaduj więcej