Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 661 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowa, 18x18 cm
(1)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Guinea Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Agda
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Panda Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 38x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Penelope
Szary, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Black Heart
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(17)
W magazynie
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 60x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na chusteczki Terra
Bambusowy, 10x25 cm, wysokość 13 cm
(112)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ściągaczka CleanTech
Beżowa, długość 36 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Constantine
Odpowiedni do prania, bez włosia, beżowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, abstrakcyjny wzór, biała, 140x245 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Stevia
Syntetyczny, bez włosia, biały/zielony, 45x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
UMAGE
Kabel do lamp wiszących Cord
210 cm, z gwintem E27
(142)
Dostawa od 30.10.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Kinkiet Latika
Biały, metalowy, 12x17x10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Nutcracker
Ze świątecznym motywem, bordowy/różowy, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Metallic Glam
7,5x4 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Indonesia
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Leopard
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 52x100 cm
(35)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Sprinty Amalfi
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(114)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Ceramics
Syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x100 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Schodek
Plastikowy, ciemnoszary, wysokość 22,5 cm, nośność 150 kg
(34)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Ruth
Czarna, plastikowa, IP40, ø30x62 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szufelka
Plastikowa
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(66)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czarna, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Ociekacz Livio Duo
Plastikowy, czarny, 46x19,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Mlecznik Gastro Dark Blue/Black
200 ml, ceramiczny, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Notes
352 str., w linie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwony/w naturalnym kolorze, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Suszona roślina Afina
10x10 cm, wysokość 93 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Wave
Szklana, LED, na baterie, ø8x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, pojemność 3,92 l, 20x14x14 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Doniczka Rustic
Na zioła, drewniana, 15x45 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Figurki świąteczne zestaw
5 szt., drewniane, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Puzzle Numbers
Drewniane, liczba elementów 20, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Puzzle Dinosaurs
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Puzzle Forest
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Puzzle Ocean
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Puzzle Safari
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
135
136
137
...
425
Załaduj więcej