Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 673 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Salcombe Boats
Z nadrukiem, biała, 180x180 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Zasłona Calm
Aksamitna, z nadrukiem, zielona, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Trzepaczka Twist
Plastikowa
(22)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, zielony, 75x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Łyżeczki dla dzieci zestaw Mellow
3 szt., 3x łyżeczka do herbaty
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Catcher
Plastikowa
(87)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
229 zł
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bessie
4 szt., 300 ml, ceramiczne, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
76,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Uchwyt na dozownik do mydła Sono
Ścienny, ze stali nierdzewnej, kremowy, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa wpuszczana w sufit 4000 K FUEVA 5
Czarna, stalowa, LED, wpuszczana , ø12x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 20x15x8 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bee Happy
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 34x36 cm
(65)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Kosz na pranie Signature
Plastikowy, jasnobrązowy, 45 l
(2)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Krajalnica Combi
Do jajek, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(13)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Jona
Plastikowy, antracytowy, 39 l
(29)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Sitko
Ø 16 cm, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hanse Home
Wycieraczka White Christmas
Z włókna kokosowego, ze świątecznym motywem, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Zestaw misek ze stojakiem
Dla psów, bambusowy, ø 12 cm
(2)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, biała, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Lampa stołowa
Biała/brązowa, ceramiczna, ø14x24 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Botanicals
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Star Trading
Lampion LED Flame
Biały, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, ø14x16 cm
(14)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Haczyk Modo
Ścienny, stalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, czerwony, 150x200 cm
(54)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, ceglasta, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Flowers
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Gigli
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Menu
Syntetyczny, bez włosia, czarny, 52x100 cm
(102)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Autunno
Syntetyczny, bez włosia, żółty/szary, 52x100 cm
(73)
Dostawa od 30.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Lavender
Syntetyczny, bez włosia, fioletowy/szary, 52x100 cm
(182)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Spring
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 52x100 cm
(209)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Bosforo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Silma
Ceramiczny, ciemnoszary, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Termometr kuchenny
Cyfrowy, metalowy
(7)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Flame
Czarny/beżowy, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, 8,5x10x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 200 ml, 9,5x6,5 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Zabawka do ciągnięcia Charlie the Sausage Dog
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Yanil
Na zamek , w kratkę, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurka ogrodowa Hedgehog
Z żywicy polimerowej
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
127
128
129
...
425
Załaduj więcej