Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 424 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Garden Pleasure
Wiertło ręczne
Metalowe/plastikowe, 99 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Brushes Black
Z włókna kokosowego, czarna, 40x60 cm
(12)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Floral
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka interaktywna Magnetic Vet Play
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, w naturalnym kolorze, 140x180 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, zielona, 140x229 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, zielone/szare, 180x200 cm
(28)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
6 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
117,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
zestaw 2 szt.
Philips Hue
Inteligentne żarówki zestaw White ambiance
2 szt., iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem GU10, sterowane pilotem, 4 W
(1)
W magazynie
234,99 zł
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Panele akustyczne zestaw Oak
2 szt., 52x52 cm
(6)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Havana
Bawełniany, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 300 ml, 9x7,5 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Wbijana dekoracja ogrodowa Libra
Metalowa, 5x9,5 cm, wysokość 75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Karlsson
Zegar DIY Sunset
Ścienny, ø 35 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Ciemnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Czarny
(8)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, antracytowy/beżowy, 50x80 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, antracytowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 33 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Princezny "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dreamcatcher
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kalinda
Biała, 140x240 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, białe, 160x200 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Geometry Marble
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Modern
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 39 cm, wysokość 30 cm, głębokość 10 cm
(13)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Nova Arte
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, bordowy/szarobeżowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Flower Paradise
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
-15% z kodem
Ulubione
DOKE
Dodatek Light
(35)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Reality
Lampa stołowa Luxor
Niebieska/w kolorze złota, ceramiczna, ø18x26 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Cozy Welcome
Czarna, 45x75 cm
(46)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Reality
Kinkiet Nina
Czarny, metalowy, 14x18,5x11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 43 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
275
276
277
...
655
Załaduj więcej