Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 613 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
MSV
Dziecięce maty antypoślizgowe Chifres
Do wanny, 10 szt., 11x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yuma
Na waciki, z żywicy polimerowej, czarny, ø 11 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Goldfish
Pomarańczowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Waterworld
Do wanny, 5 szt., 12x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Mata do wanny z poduszką Alaska
Plastikowa
(1)
Dostawa od 14.10.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Starfy
Do wanny, 5 szt., 12x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
8,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Stojak na biżuterię Sydney
Plastikowy, 11x34 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Organizer łazienkowy Jaro
Na waciki, ceramiczny, czarny, ø 11 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Fleury
Biała/brązowa, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Mera
Biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Bizarre
Geometryczna, szara/w kolorze srebra, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Pirates
Z nadrukiem, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Pingy
Do wanny, 5 szt., 11x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
45,99 zł
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Zasłona prysznicowa Sugar
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 180x200 cm
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Zasłona prysznicowa Transparent
180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Funky
Do wanny, 5 szt., 12x11,5 cm
Dostawa od 14.10.2026
46,99 zł
9,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Brids
Biała/beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Mata antypoślizgowa Bang
Pod prysznic, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Santorini
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spirella
Mata antypoślizgowa Bang
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Dario
W paski, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Quadro Premium
Pod prysznic, 54x54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Grenouilles
Do wanny, 6 szt., 9x8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Concha
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Filigran
Geometryczna, biała, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Poppy
Kwiecista, czerwona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Hungry
Do wanny, 5 szt., 10x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39,99 zł
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Asterie
Do wanny, 5 szt., 13x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48,99 zł
9,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Tropic
Biała/zielona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 23x17 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Twill
W paski, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Teiva
Abstrakcyjny wzór, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa French
Z ornamentami, niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki/obrotowy, bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Dauphins
Do wanny, 6 szt., 12x8 cm
Dostawa od 14.10.2026
47 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Waterdrop
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
MSV
Maty antypoślizgowe Quadro
Do wanny, 5 szt., 13x13 cm
Dostawa od 14.10.2026
66 zł
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Duck
Do wanny, 6 szt., 12x12,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48,99 zł
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Kos
Biała/w kolorze srebra, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Romance
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Frame
Geometryczna, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Bento
Z ornamentami, biała/brązowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Jaya
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Anemone
Kwiecista, biała, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
135
136
137
...
508
Załaduj więcej