Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 618 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Janoa
W naturalnym kolorze, rattanowy, ø38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Bow
Czarna, metalowa, LED, 12x23x60 cm
Dostawa od 07.12.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan dziecięcy Tandani
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z średnim włosiem, okrągły, kremowy, ø 100 cm
Dostawa od 07.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Somar
Biała, tekstylna, ø51x288 cm
Dostawa od 07.12.2026
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Rommu
Drewniana, 29 x 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Tonol
140x180 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 09.12.2026
1 108 zł
z kodem
1 385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łopatka Blera
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dalel
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Uchwyt na papier toaletowy Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 10x18 cm, wysokość 2 cm
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Misa Nirela
Na owoce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Rue
Zielona/kremowa, ceramiczna, ø35x61,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Domm
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 200 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Mavran
Czerwona/biała/pomarańczowa, ceramiczna, ø30x61,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dekoracja ścienna Danei
Wysokość 65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
353 zł
z kodem
441,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Narożnik Blok
Sztruksowy, lewostronny/z szezlongiem, zielony, czteroosobowy, szerokość 300 cm, głębokość 174 cm, głębokość siedziska 74 cm
(10)
Dostawa od 09.12.2026
9 833 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampka dziecięca Bianella
Biała/jasnoróżowa, tekstylna, do kontaktu, ø20x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 35 x 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Orey
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 12x12x339 cm
Dostawa od 07.12.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Sztućce do sałatek Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Toneric
Niebieska, ceramiczna, ø33x53,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
Papierowa, ø 29 cm
Dostawa od 07.12.2026
114,94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka dziecięca Laily
Muślinowa, zielona, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Meadow Flowers
Plastikowa, niebieska, 500 ml
(214)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
35,5 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Butelka na olej Ultime
Pojemność 400 ml, ceramiczna, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, ciemnozielona, 550 ml, ø 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Home to Roost
Ceramiczna, żółta, ø 20 cm, pojemność 1,9 l
(1)
W magazynie
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, jasnożółta, ø 24 cm, pojemność 1,1 l
(1)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw In The Meadow
4 szt., na zupę, ceramiczne, 175 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw Home to Roost
4 szt., na zupę, ceramiczne, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, kremowa, ø 25,5 cm, pojemność 1,9 l
(1)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miarki zestaw In The Meadow
3 szt., ceramiczne
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Home to Roost
Ceramiczna, pomarańczowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Zombie L
Plastikowy, z nadrukiem, szary, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Snowman L
Plastikowy, z nadrukiem, biały, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Szarobrązowa, aluminiowa, 16x8x16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Ludwik
W naturalnym kolorze, z litego drewna, z elastyczną konstrukcją, 80x5x20 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Longbot
Czarny/w kolorze srebra, stalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Żarówka
Z gwintem GU10, 4000 K, 7 W, ø 5 cm
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Surtur
Biała/w naturalnym kolorze, z opalowego szkła, ø12x19 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Longbot
Czarna/w kolorze srebra, metalowa, ø6x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Szarobrązowa, aluminiowa, z elastyczną konstrukcją, ø19,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Orbital
Kremowa, z opalowego szkła, ø12x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Sollux
Lampa stołowa Orbital
Czarna, z opalowego szkła, ø12x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Zora
Bordowy, aluminiowy, 12x10x10 cm
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Etna
Biała, stalowa, 8x8x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
120
121
122
...
508
Załaduj więcej