Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 583 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lunver
Żakardowa, na zamek , geometryczna/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Melien
Żakardowa, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Orey
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 19x40,5x61,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Bamila
Biały/czarny, szklany, IP44, ø26x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sofa Amsen
Z tkaniny szenilowej, wodoodporna, jasnobrązowa, trzyosobowa, szerokość 205 cm, głębokość 86 cm, głębokość siedziska 55,5 cm
Dostawa od 09.12.2026
4 774 zł
z kodem
5 968 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Nuvira
Pomarańczowy, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel Jan
Drewniany/bez obicia, skórzany/z imitacji skóry, ciemnobrązowy, wysokość oparcia 40 cm, wysokość siedziska 39 cm
Dostawa od 09.12.2026
3 069 zł
z kodem
3 836 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podnóżek Veliro
Aksamitny, zielony, szerokość 90 cm, głębokość 85 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 935 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Figurki zestaw Arif
2 szt., kamienne, 15x7 cm, wysokość 23 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Elanis
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, 200x300 cm
Dostawa od 09.12.2026
2 039 zł
z kodem
2 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 07.12.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Junie
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Marvilo
80x100 cm, na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, różowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel Asen
Z tkaniny szenilowej, beżowy, wysokość oparcia 37,5 cm, wysokość siedziska 42,5 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 278 zł
z kodem
1 598 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Sofa Carlota
Beżowa, dwuosobowa, szerokość 184 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
(5)
Dostawa od 09.12.2026
4 541 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 55,5x150,5 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Drava
Czerwona/biała, ceramiczna, z elastyczną konstrukcją, ø33x49 cm
Dostawa od 07.12.2026
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel Club
Z materiału bouclé, w kolorze kości słoniowej, wysokość oparcia 50 cm, wysokość siedziska 36 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
2 518 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Manie
Beżowa, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x147 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Chodnik Mascarell
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bez włosia, kremowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Nuvira
Czarna, metalowa, ø27x32,5 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łóżko dwuosobowe Martina
160x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, beżowe
(1)
Dostawa od 09.12.2026
3 998 zł
z kodem
4 998 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
80x100 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Orey
Czarny, metalowy, LED
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Porte
Jasnozielona, metalowa, LED, ze ściemniaczem, IP43, ø16x35 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki na jajka zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Zairin
Drewniany
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Tribet
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, z średnim włosiem/z krótkim włosiem, beżowy, 200x300 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Dovec
Ø 27 cm, ceramiczny, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Coval
Deserowy, ø 23 cm, ceramiczny, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53,09 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Nuvira
Pomarańczowa, metalowa, ø27x130 cm
Dostawa od 07.12.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Dalena
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 200x300 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Carime
Syntetyczny, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 160x230 cm
Dostawa od 07.12.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Adrina
Czarna, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø14,5x26,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narożnik Alea
Z tkaniny szenilowej, lewostronny/z szezlongiem, ze zdejmowanym pokrowcem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 220 cm, głębokość 172 cm, głębokość siedziska 63 cm
Dostawa od 09.12.2026
7 154 zł
z kodem
8 942 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan dziecięcy Orwen
Bawełniany, z średnim włosiem, z frędzlami, okrągły, kremowy, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Somar
Biała, tekstylna, ø30x258 cm
Dostawa od 07.12.2026
747 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
117
118
119
...
508
Załaduj więcej