Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 606 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, pomarańczowy/beżowy, 50x80 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Shadow
Kremowy, 130x175 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(1)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, beżowy, 42x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(1)
W magazynie
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus
Ceramiczna, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Marble
Na waciki, marmurowy, ciemnozielony, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Stolik Moves
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 34,5x51 cm, wysokość 76,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Opal
Szklany, kremowy, ø 7 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na proszek do prania Tower
Biały, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na klucze Smart
Metalowy
(3)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Wiszący, czarny, 6x19 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał na kółkach Tower
Metalowy, czarny, szerokość 42 cm, wysokość 84,5 cm, głębokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał na kółkach Tower
Metalowy, biały, szerokość 40 cm, wysokość 73 cm, głębokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na monitor Tower
Metalowy, 27,5x59 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Torba termiczna Tower
Jasnoszara, 8 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na kieliszki do wina Tower
Wiszący, metalowy, biały, 7x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Tower
Metalowy, biały, na kółkach, 22x31 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał na buty Tower
Metalowy, biały, liczba par butów 20 , szerokość 90,5 cm, wysokość 87 cm, głębokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
Dostawa od 15.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dozownik do mydła Round
Plastikowy, czarny, 500 ml, ø 8 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Tower
Metalowy, czarny, szerokość 38,5 cm, wysokość 162 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, białe
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na szczoteczki do zębów Mist
Plastikowy, czarny, 5x11 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Tablica Tower
Magnetyczna, 58x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał na wino Tower
Metalowy, biały, liczba butelek 16, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 20 cm, wysokość 88,5 cm, głębokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna City
Beżowa, 20 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna City
Beżowa, 9 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 9x17,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, plastikowy, beżowy, 30x19,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 12x17,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
111
112
113
...
508
Załaduj więcej