Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 955 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Funky
Do wanny, 5 szt., 12x11,5 cm
Dostawa od 14.10.2026
46,99 zł
9,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Brids
Biała/beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Mata antypoślizgowa Bang
Pod prysznic, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Santorini
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spirella
Mata antypoślizgowa Bang
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Dario
W paski, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Quadro Premium
Pod prysznic, 54x54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Grenouilles
Do wanny, 6 szt., 9x8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Concha
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Filigran
Geometryczna, biała, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Poppy
Kwiecista, czerwona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Hungry
Do wanny, 5 szt., 10x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39,99 zł
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Asterie
Do wanny, 5 szt., 13x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48,99 zł
9,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Tropic
Biała/zielona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 23x17 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Twill
W paski, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Teiva
Abstrakcyjny wzór, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa French
Z ornamentami, niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki/obrotowy, bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Dauphins
Do wanny, 6 szt., 12x8 cm
Dostawa od 14.10.2026
47 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Waterdrop
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
MSV
Maty antypoślizgowe Quadro
Do wanny, 5 szt., 13x13 cm
Dostawa od 14.10.2026
66 zł
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Duck
Do wanny, 6 szt., 12x12,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48,99 zł
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Kos
Biała/w kolorze srebra, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Romance
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Frame
Geometryczna, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Bento
Z ornamentami, biała/brązowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Jaya
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Anemone
Kwiecista, biała, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Princess
180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Galets
Do wanny, 35x68 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Amalfi
W paski, biała/beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Pure
Plastikowy, ciemnoszary, pojemność 11 l, 36x27x14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Koszyk Jute
Do przechowywania, plastikowy, szarobrązowy, wysokość 27 cm
(13)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Koszyk Jute M
Do przechowywania, plastikowy, szarobrązowy, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, szarobrązowy, 58 l
(2)
W magazynie
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik S
Z pokrywką, plastikowy, biały/zielony, pojemność 6 l, 29,5x19,5x13,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, szarobrązowy, 46 l
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Koszyk Jute
Plastikowy, szarobrązowy, ø 17 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Planer posiłków
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Miyabi
Ręcznie wykonany, szklany, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Kua
Z żywicy polimerowej, jasnoszary, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
72
73
74
...
320
Załaduj więcej