Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 865 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Larsson Geo
Bawełniany, szary
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Football
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Środek do pielęgnacji drewna Rubio
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Środek do pielęgnacji drewna Rubio
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
12 szt., plastikowe, 20x13 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
5,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Półka Marble
Marmurowa, biała/w kolorze złota, szerokość 40 cm, wysokość 18 cm, głębokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, żółta, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Jasnozielona, długość 38 cm, szerokość 40 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Biała, długość 32 cm, szerokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy/beżowy, 120x170 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, czarny, 80x165 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 92x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 62x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/beżowy, 80x200 cm
(67)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, zielony/turkusowy, 80x165 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szarobeżowy, 92x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Skarpetki
W rozmiarze 36-40, męskie/damskie/unisex
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Długopis Paul
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Toster Heritage
Czarny, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Noa
5 szt., metalowe, czarne, długość 44,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
25,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Aruba
Plastikowe, ciemnoszare, nośność 110 kg, szerokość 72 cm, wysokość 110 cm, głębokość 61 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Dodatkowa półka Massivo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 48,5x31 cm, wysokość 48,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa
Do wanny, 37x90 cm
(35)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Nawilżacz powietrza Cat Family
Ceramiczny, biały
(62)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Miotełka do kurzu
3 szt.
(32)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Drabina Secura
Metalowa, czarna/w kolorze srebra, antypoślizgowa, 98 cm, nośność 150 kg
(54)
W magazynie
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna, szara, 130x200 cm
(19)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Rosemary
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(48)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poszewka na poduszkę ortopedyczną
40x52 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka pod plecy
Szara, 76x40 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa Comfort
Do wanny, 36x125 cm
(63)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
235
236
237
...
319
Załaduj więcej