Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 992 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Maximex
Uchwyt do łóżka
Stalowy, biały, długość 49 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Moon Cat
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Akcesorium do usuwania kamienia
(55)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 15 szt.
Maximex
Tabletki do czyszczenia WC
15 szt.
(117)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
2,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Proszek do czyszczenia dywanów
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Pościel dziecięca Dogs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(6)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouet Leaves
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Tafel
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
180,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
House Nordic
Wycieraczka Bombay
Z juty, w naturalnym kolorze, 50x80 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
Dostawa od 26.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Malo
Ścienne, z rattanową ramą, ø 50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Doniczka Antas
Z hiacyntu wodnego, ø 24 cm, wysokość 28 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 50x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Szafka na buty Vita
Metalowa, czarna, szerokość 79 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Naro
W naturalnym kolorze, ø 50 cm, wysokość 48,5 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z półką, z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 78 cm, wysokość 17 cm, głębokość 31 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Vita
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 36 cm, głębokość 36 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Ovada
Wielopoziomowa, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 44 cm, głębokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Bastia
Metalowy, czarny, ø 47 cm, wysokość 50 cm
(13)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Folkifreckles
Poduszka dziecięca Noah's Ark
42x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Really Nice Things
Poduszka dekoracyjna Prada
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Zestaw noży Otis
4 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(6)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Ulubione
Wenko
Podkładki zestaw
8 szt., ze stojakiem, z filcu, czarne
(49)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
6,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Prasa do hamburgerów Patty
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Gąbki do grilla zestaw Ben
2 szt., nylonowe
(64)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Licata
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, jasnoniebieska, abstrakcyjny wzór
(11)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Edea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(21)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
215
216
217
...
321
Załaduj więcej