Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 985 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Nova Arte
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Nova Arte
Abstrakcyjny wzór, pomarańczowa/jasnobrązowa, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Firanka String
W kolorze miedzi, 140x285 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Zatapa
Geometryczna, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Atriyum
Częściowo zaciemniająca (dimout), z ornamentami, jasnoszara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Riva
Niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Kabel do lamp wiszących Rosette mini
300 cm, z gwintem G4
Dostawa od 30.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba gniazd (2)
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 6,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Checkerboard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału bouclé, strukturalna, kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Alpine Vilage
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, beżowa, 200x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Nutcracker
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Hearts
Do łóżeczka, ciepła, zapinana na guziki, różowa, polarowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, zielony, 137x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 33x220 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
104,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas
Kartonowy
(30)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Chicago School
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
6,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Christmas
8 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
5,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas Icons
Kartonowy
(21)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Szopka Pop & Slot
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Away in the Manger
5 szt., ze świątecznym motywem
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
8,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Christmas
8 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
5 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
10,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Birdsong
128 str., czysty
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Heart of the Forest
5 szt., ze świątecznym motywem
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Zestaw kreatywny Light of the Moon
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Snow Leopard
5 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Animal Crackers
5 szt., ze świątecznym motywem
(6)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Go with the Floe
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Treehouse
5 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Cat and Dog Palais
8 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
5,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(69)
W magazynie
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus 150 Solid Slim
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotacyjny, z wiadrem
(68)
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uchwyt do łóżka
Stalowy, biały, długość 49 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
214
215
216
...
321
Załaduj więcej