Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 986 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Star Trading
Dekoracja świetlna Christmas Joy
Do kontaktu, stołowa, drewniana, czarno-biała, szerokość 10 cm, długość 16 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
Na baterie, stołowa, metalowa/z wosku, w kolorze złota, szerokość 4 cm, długość 28,5 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Winter
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, szerokość 9,5 cm, długość 11 cm, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lysekil
Do kontaktu, stołowa, drewniana/metalowa, czarna, szerokość 5 cm, długość 30 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Christmas Joy
Do kontaktu, stołowa, drewniana, czarno-biała, szerokość 10 cm, długość 16 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Bliss
Bordowa, szklana, LED, na baterie, długość 160 cm
(1)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, szerokość 4 cm, długość 33 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lucia Classic
Do kontaktu, stołowa, drewniana, biała, ø 12 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, szerokość 2 cm, długość 48 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 4,5 cm, długość 8,5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Na baterie, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1,5 cm, długość 23,5 cm, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Ada
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 4 cm, długość 37,5 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Cem
Na baterie, szara, 9x9 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 6 cm, długość 37 cm, wysokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik na karmę Cody
Beżowy, 25x33 cm, wysokość 46 cm, 25 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kuweta dla kota Biala
Z plastiku z recyklingu, biała, 40x51 cm
(28)
W magazynie
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Fedkolor
Obraz Amsterdam
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Fedkolor
Obraz Florence
90x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fedkolor
Obraz Wroclaw
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz London
60x90 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
292 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61,99 zł
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(241)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hermia
Kubki zestaw
6 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156,99 zł
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 5 Sea Salt
Zapachowa, o zapachu morza/o zapachu soli, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor No. 6 Sequoia
O zapachu sekwoi, czas pachnięcia 12 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/ciemnoniebieski
(4)
W magazynie
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
124 zł
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Moony
W kolorze ochry/niebieska, 23x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Mata do zabawy dla dzieci Agnes
Biała, ø 100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Elinna
Ze zdejmowaną poszewką, bawełniana, w kolorze ochry, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
211
212
213
...
321
Załaduj więcej