Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 112 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wycieraczka Sparrows
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(9)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemnik na odpadki organiczne
Metalowy, kremowy, ø 20 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wycieraczka Mimo Mi Casa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Monzaro
Drewniany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., stalowe, czarne/w kolorze złota
(10)
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(10)
W magazynie
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Baufort
Szklany, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw do whisky Auclair
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Saga
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Gasidło do świec Nox
Metalowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Pojemnik na chusteczki Tisu
Tekstylny, 13x13 cm, wysokość 13 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Ballo
Jasnobrązowa, z litego drewna, 12x45x130 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Candellux Lighting
Lampa wisząca Twin
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø20x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
209,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa sufitowa Atarri
Biała/w naturalnym kolorze, stalowa, 10x58x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa sufitowa Texas
Biała, plastikowa, LED, natynkowa , ø34x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Freezing
Bawełniana, na zamek , 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Bieżnik Christmas Ride
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 40x140 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Mistletoe Kiss
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Kubek Golden Stars
330 ml, ceramiczny, biały
(1)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Dekoracja adwentowa Christmas Ride
Tekstylna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Holiday Mood
Bawełniany, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Ścierki zestaw A Lots of Gifts
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Rękawice kuchenne zestaw Rhombus
2 szt., czarno-biała, 18x26 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Circle
Niebieski, 50x80 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Brick
Niebieski, 50x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
196
197
198
...
322
Załaduj więcej