Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 088 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Balvi
Konewka Meow
Plastikowa, 2 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na kapcie Line
Metalowy, powłoka: barwienie, biały, liczba par butów 4 , szerokość 42 cm, wysokość 14 cm, głębokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Szary, 18,5x26,5 cm, wysokość 17,5 cm
(17)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Miska Duo
Plastikowa, szara, 33,5x33,5 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Ze stali nierdzewnej, 5 szt., ze stojakiem
(5)
W magazynie
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, szary, 57 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, brązowy/kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, szary/kremowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Bouclé
Z juty, bouclé, bez włosia, czarny, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
Spinder Design
Haczyk Bug
Ścienny, plastikowy, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Angle
Ścienny, stalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Półka Flex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 30 cm, wysokość 12 cm, głębokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
161,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, kremowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Marble
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, zielony, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
158,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Chambray
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 42x42 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z żabkami zestaw Eta + Theta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(5)
W magazynie
24 zł
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SP TREND
Karnisz Theta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 200 - 350 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Jana
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SP TREND
Karnisz Eta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Curver
Doniczki zestaw Cozy
3 szt., plastikowe, ø 15 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 36 cm, wysokość 22,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Keter
Puf ogrodowy Cube
Ciemnoszary, wysokość 39 cm
(9)
Dostawa od 23.10.2026
274 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
187
188
189
...
322
Załaduj więcej