Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 151 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Dywan Fairy Dust
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary/w kolorze miedzi, ø 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Flower Field
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoniebieski, ø 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Wild
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(3)
W magazynie
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mila Home
Dywan Flower Border
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan In Bloom
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(5)
W magazynie
275 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Dandelion
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Flower Dreams
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Dot Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, pomarańczowy/kremowy, ø 80 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Marble
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoróżowy/w kolorze złota, ø 120 cm
(3)
W magazynie
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Illustrated Autumn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Mandala
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, turkusowy, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Botanical
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Sunny Day
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Blooming
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Hanse Home
Wycieraczka Coco Natural
Z włókna kokosowego, brązowa, 45x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 10 szt.
Homéa
Świece zestaw
10 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
32 zł
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Szczotka Geoflower
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 5 szt.
Homéa
Świece zestaw Essential
5 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 100 szt.
Homéa
Świece zestaw
100 szt., czas palenia 3 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 1 cm
(6)
W magazynie
42 zł
0,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 20.11.2026
34 zł
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Durszlak Retractable
Plastikowy, ø 23 cm
(5)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Szufelka Vintage
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Świeca Rustic
Czas palenia 26 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Świeca Rustique
Czas palenia 45 h, liczba knotów 3 szt., ø 12,5 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Homéa
Rękawice gumowe zestaw
3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 20.11.2026
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Szczotka
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Dyfuzor Drop
Elektryczny, ø 17 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Dyfuzor Nature Motif
Elektryczny, pojemność 400 ml, ø 12,5 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Dyfuzor Cloud
Elektryczny, pojemność 400 ml, ø 17 cm, wysokość 20 cm
(2)
Dostawa od 20.11.2026
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Dyfuzor Ball
Elektryczny, pojemność 130 ml, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Prawidła do butów zestaw Adaptable
Czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Tunel Game
Tekstylny, czarny
(8)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Drapak dla kota Cardboard
Kartonowy, w naturalnym kolorze, 21x41 cm, wysokość 4,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Zabawka dla psa Biscuits Oval
Gumowa, czerwona
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Smycz Reflective
Przepinana, niebieska, długość 250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Drapak dla kota
Tekstylny, kremowy, 20x30 cm, wysokość 28 cm
(2)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, okrągłe, ciemnoszare, ø 55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 61x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, brązowa, 40x60 cm
(4)
Dostawa od 20.11.2026
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Budka Sweet
Dla kotów, ciemnoszara, 45x22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, szare, 60x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Love Story
Legowisko
Dla kotów, czarne, 66x36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Podkładka pod miskę Cat Shape
Tekstylna, czarna, 37x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Zabawka dla psa Elephant
Tekstylna, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Szczotka dla zwierząt Chenille
Szara
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Mata węchowa Raccoon
Tekstylna, szara
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
173
174
175
...
327
Załaduj więcej