Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 139 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Opviq lights
Lampa wisząca Capello
Czarna, tekstylna, ø30x24 cm
(4)
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Manavgat
Turkusowy/w naturalnym kolorze, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 30x20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa sufitowa Likma
W kolorze złota, metalowa, LED, 7x41x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
203,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Kinkiet Umut
W kolorze złota, metalowy, LED, 17x86x5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Lampa sufitowa Tramino
W kolorze brązu, metalowa, ø20x24 cm
(2)
W magazynie
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Kinkiet Can
Czarny, metalowy, LED, 17x48x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
241,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Moon
Czarny, metalowy, LED, 33x46x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Duzsuz
Biały/w kolorze złota, 23x24x10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa wisząca Obyla
W kolorze brązu, metalowa, ø39x25 cm
(14)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Chodnik Windsor
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki włókien z recyklingu, bez włosia, jasnoczerwony, 60x230 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
273 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Flair Rugs
Dywan Reid
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki włókien z recyklingu, bez włosia, niebieski/fioletowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Flair Rugs
Chodnik Jute Boucle
Tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 60x150 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Flair Rugs
Dywan dziecięcy Bertie Bear
Tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w naturalnym kolorze, 100x100 cm
(8)
Dostawa od 23.10.2026
263,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Kettle
Na węgiel drzewny
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Seashells
Kremowy
(3)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, niebieski, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Pościel dziecięca Peppa Pig
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca Moon
Jasnozielona, 25x30 cm
(2)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Paw Patrol
Do łóżeczka, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rowico
Poduszka na krzesło Fulton
Bez zapięcia, ø 38 cm
Dostawa od 20.10.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Snowman
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Filiżanka Xmas Tree
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Jolly
370 ml, porcelanowy, biały
(14)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Bombka Angel
Szklana, ø 6 cm
(14)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Frosty Flakes
410 ml, szklany
(13)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Obrus Crystalline
Ze świątecznym motywem, czerwony, 85x85 cm
(8)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
27,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Bird
3 szt., plastikowe, 7,5 cm
(6)
W magazynie
30 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Wieniec
Ø 25 cm
(11)
W magazynie
31,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Szary, 12x7 cm
(6)
W magazynie
27,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Ozdoba świąteczna Train
Z żywicy polimerowej, 4 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Wieniec Frosty
Ø 48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Pończocha świąteczna Paw
Tekstylna, 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Peacock
3 szt., 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Lonardo
2 szt., SafeFix
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 43 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Suszarka na pranie Dijon
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 33 m
(4)
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 18 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
(2)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 28x20 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Reling kuchenny Lonardo
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 58 cm
(8)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 19 cmwysokość 15 cmgłębokość 12 cm
(2)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw Mural
3 szt., wiszące, stalowe, w kolorze czerni z połyskiem
(8)
W magazynie
32 zł
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw Lonardo
6 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(23)
W magazynie
38 zł
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 10 cmwysokość 15 cmgłębokość 8 cm
(3)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 15 x 49 cm
(16)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Konsola do modułowego systemu półek Mural
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna
(3)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Wieszak na ścierki kuchenne Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 8x35 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Tekstylny, powłoka: malowanie proszkowe, szary, szerokość 24 cmwysokość 9 cmgłębokość 21 cm
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
171
172
173
...
326
Załaduj więcej