Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 146 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowy
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Kilim dziecięcy Lorea Boy
Wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Poduszka dziecięca Stripes
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, biała/niebieska, 15x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Ręcznik dziecięcy Unique United
Bawełniany, 45x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Naklejka Puerta
Na drzwi, 45x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Poduszka dziecięca Boy
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki lnu, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Ręcznik plażowy Unique United
Frotte/dla dzieci, z mikrowłókna, 75x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Forte
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Tirolo
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm, nośność 80 kg
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Regał łazienkowy Country
Plastikowy, antracytowy, szerokość 32,5 cm, wysokość 71 cm, głębokość 37,5 cm, na kółkach
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
1,5 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Plastikowy, czarny/w kolorze srebra, 50 l
(26)
W magazynie
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Rotho
Pojemnik Loft
2,2 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Ochraniacz na materac Micro Classic
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Ochraniacz na materac Quilted
Wodoodporny, 180x200 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Mila Home
Ochraniacze na poduszkę zestaw Terry
2 szt., wodoodporne, 70x50 cm
Dostawa od 15.12.2026
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Haczyk Gemma Oak Black
Ścienny, z litego drewna dębowego, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Miska Scodella Graphite M/L
Dla psów, porcelanowa, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
MiaCara
Podkładka pod miskę Doppio Oak Natural M/L
Drewniana, w naturalnym kolorze, 24x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Miska Fresco Nougat S
Dla kotów, porcelanowa, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Nero Marquina
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(21)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Magnetyczna mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 5,5x7 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na odkurzacz Tower
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, biały, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(16)
Dostawa od 22.10.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt z kubkiem Film Hook
Plastikowy, biały, 7x7 cm, wysokość 9,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Etażerka Tower
Metalowa, biała, 24,5x16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Tower
Metalowy, czarny, 7x30 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Krajalnica Duo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko IronHub
Plastikowy, beżowy, 13x36,5 cm, wysokość 31,5 cm
(9)
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
155
156
157
...
326
Załaduj więcej