Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 137 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E14, sterowana pilotem, 5 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
210,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Philips Hue
Inteligentne żarówki zestaw White ambiance
2 szt., iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem GU10, sterowane pilotem, 4 W
(1)
W magazynie
234,99 zł
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
258,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem GU10, sterowana pilotem, 4 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
167,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Balsam & Cedar
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu mchu/o zapachu dębu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Materasso
Materac dziecięcy Driemko Eco
60x140 cm, antyalergiczny, średnio twardy, piankowy/do łóżeczka, grubość 8 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Peblinne
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy/kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Routa
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Dywan Coastalina
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Mosaica
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Linea
Syntetyczny, z krótkim włosiem, pomarańczowy/kremowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
206,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Dywan Optica
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x150 cm
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Abstracta
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Zen
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 80x150 cm
(8)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
House Nordic
Półka Sines
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 25 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Chiba
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 31 cm, głębokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Beja
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 48 cm, wysokość 55 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Feira
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 35 cm, wysokość 60 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 26.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Jarana
3 szt., do łazienki, tekstylne, białe, wysokość 13 cm
(19)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Rabo
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
198,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Zegar Greenwich
Ścienny, ø 35 cm
(4)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Salar
2 szt., z trawy morskiej, czarne/w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
(7)
W magazynie
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Zegar Istanbul
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Zegar Kensington
Ścienny, ø 35 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka ortopedyczna Visco
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 58x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Tuba S
Ścienny, stalowy, czarny
(1)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Haczyk Coucou
Ścienny, stalowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarobrązowe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Jesse
3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Anthurium
Ø 20 cm, wysokość 117 cm
(4)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Willow
Ø 14 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Space
Biały, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Wendy
330 ml, ceramiczny, do latte, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 16 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Wazon Ariella
Kamionkowy, niebieski, 15x9,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Podpórka do książek Meliad
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
153
154
155
...
326
Załaduj więcej